Lyžovanie na Liptove
Nekonečná rozmanitosť


Park Snow čo by guľou dohodil

Nájdete tu dominantu lokality - kombinovanú 6-sedačkovú lanovku s 8-miestnou kabínou TELEMIX Nová hoľa, 4-sedačku Buly Expres Záhradište, ako aj ďalších 14 vlekov s celkovou kapacitou až 14 100 nedočkavých lyžiarov za hodinu. Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo tráviť víkend so svojimi ratolesťami na horách, určite navštívte najväčší FUN PARK na Slovensku. Je určený nielen pre deti, ktoré sa chcú naučiť lyžovať, ale aj pre tie, ktoré už lyžovať vedia a chcú sa len zabaviť. Jedine v tomto úžasnom FUN PARKU je plno možností zábavy, hier a súťaží.


Služby lyžiarom v Park Snow Donovaly

V lyžiarskom stredisku je požičovňa lyží, snowboardov a príslušenstva, Ski servis, individuálne hodiny pre začínajúcich lyžiarov, reštaurácia, bufet. Parkovisko s kapacitou minimálne 150 parkovacích miest je priamo v stredisku. Stredisko má aj večerné lyžovnie.


SKI & BIKE Family Park Malinô Brdo

Z drevených chát WILI HUNTER sa dostanete MALINO BRDO (Ružomberok) len za 37 minút. SKI & BIKE Family Park Vás čaká s najdlhšou 3,9 km zjazdovkou. Školy lyžovanie, požičovne a iné aktivity nielen pre lyžiarov Vám spríjemnia deň.

Lyžovanie na Liptove

Sledujte nás aj na