Rozlúčka so slobodou
Rozlúčte sa štýlovo v Tatrách alebo na Liptove

Boli sme veľmi spokojní, veľmi milý personál a priestranný veľký apartmán ako stvorený na rozlúčku so slobodou :)

Karolína Lyciusová

Slovensko

Posledná single party vo WILI TATRY

Príďte sa k nám rozlúčiť so slobodou. Naše veľké priestranné apartmány vo WILI TATRY ponúkajú priestor pre väčšie skupiny, ktoré chcú tráviť čas spolu.

Priamo v budove sa nachádza reštaurácia, kde si môžete objednať špeciálnu večeru alebo občerstvenie k nápojom. V privátnom wellness centre si môžete naplno vychutnať súkromie vo vírivke s pohárom dobrého vína.

Podnik Humno tvorí centrum zábavy najmä mladých ľudí vo Vysokých Tatrách, Tatranskej Lomnici. Je to miesto, kde sa môžete po celom dni večer zabaviť s priateľmi.

Rozlúčka so slobodou na samote

Ak sa neradi pohybujete v "barovom" prostredí a najradšej si vychutnávate prítomnosť svojich kamarátov bez cudzieho očumovania, bude Vám vyhovovať prostredie chát WILI HUNTER v Liptovských Revúcach. Sú 400 metrov za poslednou chalupou v dedine (a pritom "na skok" do miestneho obchodu) a v ich okolí samé hory. Pod terasou chaty Medveď zurčí horská bystrina, v ktorej sa otužilci kúpu aj v zime. Grilovať sa dá celý rok a v kotline uvaríte najlepší guláš. Naša správkyňa Vám ochotne uvarí a upečie nejaké domáce dobroty.

Spojte sa s nami a my Vám radi poradíme

Kontaktujte nás

Rozlúčka so slobodou

Sledujte nás aj na

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budeme Vám občas zasielať informácie o výhodných ponukách, novinkách a zaujímavostiach.