Teambuilding vo Wili Hunter
Divočina Veľkej Fatry


Tiché prostredie

Naše chaty sú obkolesené zo všetkých strán ihličnatými lesmi a po príjazdovej ceste okrem našich hostí chodia už len poľovníci. Najbližší susedia v dedine Liptovské Revúce sú vzdialení asi jeden kilometer.


DOSTATOK MIESTA PRE ZÁBAVU

V chate Medveď je spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, kde sa môže pri hudbe zabávať aj 20 ľudí. Ak preferujete byť radšej vonku pri zurčiacom potoku, potom využijete veľkú zastrešenú terasu.


Prekrásna príroda

Vedľa zastrešenej terasy tečie horský potôčik, ktorý je zároveň zdrojom pitnej vody. Z okna izby môžete vidieť zver priamo pri krmelci. Vrcholy okolitých hôr poskytujú jedinečné výhľady. A vo voľnej prírode môžete pozorovať napríklad medveďa - pozrite BEARWATCHING.

Na našej firemnej akcii vo Wili Hunter oceňujem najmä absolútne súkromie, ktoré nám toto miesto poskytlo. Krásne prostredie spojené s pohodlným ubytovaním a službami od Wili Holding vytvorili výborný dojem z nášho teambuilding-u a v budúcnosti by sme sa sem určite radi vrátili.

Ing. Ivan Schindler, Predseda predstavenstva, G Soft-Group a.s.

Slovensko

Komplex Wili hunter nepredstavuje len velmi pekne chatky s vybornym vybavenim, ale hlavne krasne prostredie Liptovskych hor a profesionalny pristup z Vasej strany. Skvela atmosfera „divociny" je vhodna ako pre teambuildingove aktivity, tak aj pre rodinne pobyty. Urcite odporucame kazdemu ubytovat sa na viac dni, aby si stihol naplno vychutnat cele okolie. :) V buducnosti by sme sa do Wili Hunter radi znova vratili.

Peter Varga, Head of Office​, Neopublic, s.r.o.

Slovensko

Preveriť voľné termíny

Teambuilding vo Wili Hunter

Sledujte nás aj na