Lyžovanie - wiliholding.sk


Vysoké Tatry

Lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách sú najlepšie vybavenými strediskami na Slovensku. Nechýbajú najmodernejšie kabínové, či sedačové lanovky. Samozrejmosťou sú lyžiarske školy a škôlky pre deti, požičovne a predajne s lyžiarskym vybavením.


Liptov

Lyžovanie na Liptove ponúka pestrú škálu lyžiarskych zážitkov vďaka množstvu lyžiarskych stredisk v regióne. Liptovský región zahŕňa lyžiarske strediská na úbočiach Veľkej Fatry a Nízkych Tatier.

Lyžovanie v Tatrách

Lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách sú najlepšie vybavenými strediskami na Slovensku, Nechýbajú najmodernejšie kabínové, či sedačové lanovky. Samozrejmosťou sú lyžiarske školy a škôlky pre deti, požičovne a predajne s lyžiarskym vybavením.

Viac informácií

Lyžovanie na Liptove

Liptov sa nachádza v severnej polovici stredného Slovenska. Je jedným z najznámejších a najnavštevovanejších regiónov na Slovensku. Na Liptove sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku – Jasná Nízke Tatry. Ďalšie veľké lyžiarske strediská v regióne sú Ružomberok – Malinô Brdo a PARK SNOW Donovaly. Vynikajúce terény pre freeride sa nachádzajú v Jasnej a v stredisku Čertovica. Jedny z najdlhších&

Viac informácií

Sledujte nás aj na