Zimná turistika Vysoké Tatry
Ďalšie možnosti turistiky

Nezaujala vás aktivita Zimná turistika Vysoké Tatry?
Pozrite si ďalšie miesta, ktoré vám môžeme ponúknuť.

Turistika vo Vysokých Tatrách

Naše najvyššie pohorie sa radí do kategórie veľhôr a ponúka 600 km značkovaných turistických chodníkov na ktorých môžete navštíviť 13 horských chát. Nachádzajú sa tu aj lezecké trasy v náročnom skalnatom teréne určené pre horolezcov a pokročilých turistov, či dobrodružné trasy prístupné len v sprievode horského vodcu. Najväčší výber turistických trás je priamo z Tatranskej Lomnice.

Viac informácií

Turistika vo Veľkej Fatre

Jeden z posledných kusov nedotknutej prírody na Slovensku sa nachádza v pohorí Veľká Fatra. Označuje sa aj ako „džungľa“ najmä kvôli ťažko dostupnému terénu ihličnatých lesov. Pomerne ľahko dostupné sú však pláne na hrebeňoch Veľkej Fatry, ktoré ponúkajú nezabudnuteľné výhľady na celé pohorie. Nachádza sa tu aj množstvo tradičných salašov s početnými stádami oviec.

Viac informácií

Turistika v Strážovských vrchoch

Príroda Strážovských vrchov je ideálna na jednodňové túry pre rodiny s malými deťmi alebo viacdňové ľahké až stredne ťažké turistiky. Naskytne sa Vám množstvo pekných výhľadov, môžete absolvovať relaxačné prechádzky voňavým lesom, kempovať, alebo objavovať liečivé pramene. Lesy Belušských slatín sú bohaté na výskyt húb, ktoré môžete voľne zbierať.

Viac informácií

Zimná turistika Veľká Fatra

Zimná turistika vo Veľkej Fatre je charakteristická nádhernými výhľadmi na zasnežené hrebene hôr.

Viac informácií

Sledujte nás aj na

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budeme Vám občas zasielať informácie o výhodných ponukách, novinkách a zaujímavostiach.