Wili Royal
V súčasnosti neprenajímame.


Bývanie v zámočku

WILI ROYAL sa nachádza v krásnej prírode Strážovských vrchov v Belušských Slatinách. Je vybavený exkluzívnym salónikom Ľudovíta XIV zariadeným v barokovom štýle, ktorý dotvára tú správnu atmosféru organizovaných podujatí. Poľovný saloník vybavený krbom s jedálenským stolom a kartovým stolom vytvára špecifickú atmosféru prestretého jedla, či len posedenia pri víne a hrách.


Rôznorodosť aktivít

Vedľa zámočku je tenisový kurt s umelým povrchom vhodným nie len na tenis, ale aj nohejbal a bedminton. Ďalšie možné aktivity sú stolný tenis, šípky alebo výjazd na horských bicykloch do okolia. Prípadne len prechádzka po lesoch plných rôznych húb, viažúce sa na zmiešaný les s vápencovým podkladom.


Všetko na jednom mieste

Zámoček ponúka možnosti nerušeného a kľudného oddychu, usporiadania svadieb, rodinných a firemných osláv, teambuildingov a rôznych ďaľších spoločenských podujatí.

Mne sa tam páčila príjemná rodinná atmosféra, vôňa napečených koláčikov a grogu. Sofinke sa páčili samozrejme všetky tie vecičky, z ktorých si môže niečo vyrobiť...... No na prvom mieste bol Santa s jeho pomocníkom, ktorí vypočuli jej tajné želanie, čo by chcela dostať pod vianočný stromček. Bonus bol list "priamo od Santu" s fotkou, ktorú dostala do poštovej schránky.

Iveta Vojcikova

Slovakia

Už je to pár rokov, čo sme si naše "áno" povedali vo WILI ROYAL. Obaja sme vtedy žili v zahraniči a všetko sme koordinovali cez Skype alebo emaily. A dopadlo to nad naše očakávania, dokonca naši kamaráti z rôznych kútov sveta vtedy rozprávali, že keď raz budú mať svadbu, tak len na Slovensku a vo WILI ROYAL:-). Sme vďační všetkým, ktorí náš deň spravili výnimočným.

Patricia Boho Madarova

Slovensko

"Prekrásne miesto obklopené lesom, úžasné ubytovanie a zariadenie, človek si pripadá akoby vkročil do inej doby :-) Personál veľmi milý a ochotný, všetko bolo čisté a nechýbalo absolútne nič. Určite vrele odporúčam, či pre rodiny, alebo partiu priateľov, úchvatné miesto :-)"

Marcela Majerská

Slovensko

"Wunderschönes und sehr gemütliches Haus, Großes Appartement mit 3 Schlafzimmer herrliche Einrichtung große Küche im Erdgeschoß optimal Wlan Sehr schnell !!!! sehr gute Matratzen sehr gut geheizt wunderschöner großer Garten eingezäunt Grillplatz überdacht sehr ruhige Lage sehr nette zuvorkommende Hausbesitzer Wir fühlten uns wie die Königsfamilie auf reisen"

Waltraud Ritter

Rakúsko

Wili Royal

Sledujte nás aj na

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budeme Vám občas zasielať informácie o výhodných ponukách, novinkách a zaujímavostiach.