W Benefit Club

"Podmienky nemáme radi, my máme našich hostí radi bezpodmienečne!"

Takže len pár drobností, aby sme v tom mali poriadok:

  1. Ako sa stať členom? Bezplatný automatický vstup do W benefit club už po 1. pobyte, uskutočnenom na základe rezervácie na našej stránke www.wilislovakia.sk alebo www.wiliholding.sk, www.wilitatry.sk, www.wilihunter.sk v ktoromkoľvek z našich zariadení WILI TATRY alebo WILI HUNTER, členstvo platí pre rezervujúcu osobu + jeho rodinu (manželka, deti). Rezervácia je jednoduchá.
  2. V prípade, že rezervácia je na viac osôb (napr. 8 v Apartmáne s výhľadom do parku), tak o vstup do W benefit clubu môžu požiadať všetci priamo na apartmáne počas pobytu vyplnením formuláru so súhlasom, že budú zaradení do nášho zákaznického systému).
  3. Nemusíte so sebou nosiť žiadne plastové karty, ktoré v peňaženke zavadzajú, všetko je uložené v našom rezervačnom systéme.
  4. Ak nám Vy umožníte poznať Váš dátum narodenia, tak Vám my budeme posielať narodeninové prekvapenia.
  5. Pri každej ďalšej návšteve ktoréhokoľvek nášho ubytovacnieho zariadenia Vás čaká nový benefit. Prvý benefit je vždy prekvapenie od nás. O tých ďalších Vás budeme informovať v našom pravidelnom mesačnom newsletteri (napríklad fľaša vína, bezplatný prenájom wellness centra, domáce koláčiky..)
  6. Pošleme Vám prioritne pozvánku na spoločenské a zábavné akcie, ktoré budeme organizovať.
  7. Poskytneme Vám výhody pri akciách, ktoré sa usporiadavajú v našich zariadeniach (semináre, rodinné oslavy, firemné teambuildingy).

Čo medzitým porábame, môžete sledovať aj na týchto sociálnych sieťach:

Prihláška

Ak nám umožníte poznať Váš dátum narodenia, budeme Vám naviac poskytovať narodeninové bonusy.

Vaša adresa (na daňový doklad)

Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov pre WILI HOLDING a.s., Streženická cesta 1025, Púchov, IČO: 36321427. Týmto ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon") súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, telefón, email a to na účely evidovania členstva vo Wbenefits club, poskytovania členských benefitov a zasielanie noviniek.

Súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na office@wiliholding.sk. Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle § 28 Zákona a že mi boli poskytnuté všetky informácie podľa § 15 Zákona. Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, boli poskytnuté slobodne a za nepravdivosť osobných údajov zodpovedám v zmysle § 68 ods. 7 písm. b) Zákona.

Sledujte nás aj na

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budeme vám občas zasielať informácie o výhodných ponukách, novinkách a zaujímavostiach.