Turistika vo Vysokých Tatrách - wiliholding.sk
Trekking a skalolezectvo


Pýcha Slovenska

Vysoké Tatry sú právom nazývané týmto titulom. Rozlohou neveľké, ale presne tu najdete najvyšší vrch Karpatského oblúka - GERLACH (2655 m.n.m.). Príjemné prechádzky po okolí, náročnejšie túry do prírody či dokonca výstupy na tatranské štíty zanechajú v každom návštevníkovi hlboký dojem.


Dvojtisícové štíty

Väčšina z tatranských 600 km značkovaných turistických chodníkov je otvorená celoročne. Od polovice júna do polovice novembra sú však otvorené aj také, ktorými sa môžete dostať na dvojtisícové štíty, ako napríklad Lomnický štít 2.634 m.n.m. a odľahlé sedlá a hrebene.


Najviac chodníkov

Tatranská Lomnica je východiskovým miestom pre najviac značených turistických chodníkov v Tatrách. Priamo z Tatranskej Lomnice sa môžete dostať k Skalnatému a Zelenému plesu, k Studenovodským vodopádom, do Veľkej a Malej Studenej doliny alebo sa len prejsť príjemným lesným chodníkom cez Tatrasnkú Lesnú do Starého Smokovca.

Nádhera, náročne, dokázali sme to!

Daniela Galovičová

Very nice, clean, spacious apartment. We enjoyed the balcony, although the term "peak view" might be a bit of a stretch (trees block most of the view of the mountains). To check-in, you must call the building manager when you arrive, which can be a bit of a challenge if you don't have a Slovak cell phone number. The building includes an indoor kid play-area which my children loved. My one recommendation is that a packet of information about the town (activities, grocery store, directions, etc.) would be helpful. The manager was able to provide it when asked, but it would be nice to already have it in the apartment when you arrive.

Patrick Sullivan

USA

The apartment is great! The location is amazing in the beautiful high tetras. Martin the building manager was so nice, knows everything about the area and activities. The apartment is spacious clean and fully stocked. Very recommended

Noa Carmon

Izrael

Tolle Unterkunft in toller Lage. Sehr groß mit 2 Badzimmern und 2 Schlafzimmern alles sehr sauber und gut gepflegt. Die Ausstattung ist super (ganz besonders die Spülmaschine). Es gibt im Ort sowie den umliegenden Orten viele Freizeitmöglichkeiten. Das uns empfohlene Restaurant war sehr gut!! Wir haben den Aufenthalt sehr genossen.

Julian Klupfel

Nemecko

Turistika vo Vysokých Tatrách

Sledujte nás aj na