Turistika vo Veľkej Fatre - wiliholding.sk
Prechody panenskou prírodou


Divoké a krásne srdce Slovenska

Jeden z posledných kusov nedotknutej prírody na Slovensku. Označovaný aj ako „džungľa“ najmä kvôli ťažko dostupnému terénu ihličnatých lesov.


Salaše a tradičné výrobky

Veľká Fatra ukrýva množstvo tradičných salašov s početnými stádami oviec. Na nich môžete ochutnať typické slovenské špeciality ako bryndzové halušky, oštiepky, korbáčiky a ďalšie tradičné výrobky.


Viacdňové túry

Vďaka svojej veľkej rozlohe ponúka Veľká Fatra množstvo viacdňových túr, počas ktorých môžete prespávať na horských chatách, salašoch či útulných hoteloch.

Schádzali sme strmo nadol k Borišovskej chate, kde sa teším na teplú polievku, predsa len som trochu viac prefúknutý studeným vetrom než som čakal.

Daniela Galovičová

Nádherná chata, čistučká , nadštandardne vybavená..našli sme aj to čo sme nemysleli že na chate nájdeme :) nič nám nechýbalo, nieje co ani vytknut..nádherné prostredie , klud a ticho a milá pani ubytujúca..Hríby nám rástli priamo pri chate z každej strany :) do dedinky je to kúsok aj pešo a kludne aj s kocikom..pekná prechádzka :) v okolí sa dajú podnikať aj pekné túry..na rok urcite prideme zas :)

Zuzana Hudákova

Slovensko

Preveriť voľné termíny

Turistika vo Veľkej Fatre

Sledujte nás aj na