Lebo ja som chcela dokonalé miesto pre svadbu

30. 10. 2014
Autor Kristína Lišková

Ale to chce asi každá nevesta, však? Nikdy som nechcela veľkú svadbu, som skôr za akcie, ktoré sú v rodinnom kruhu. Aj ten však musíte niekam usadiť. Vybrať si vhodné priestory pre menšiu svadbu, navyše aj s miestom na tanečný parket, nie je až také jednoduché.

Hľadala som niečo v romantickom štýle a hlavne na tichom mieste. Osobne nemusím sály na predmestiach, kde svadobčania vyjdú pred dvere sály a zrazu sú na ceste. Navyše sme neplánovali autobus, kvôli počtu pozvaných, takže to chcelo dostatok parkovacích miest v okolí.

Voľba padla na Wili Royal. Tento milý romantický zámoček sa nachádza v Belušských Slatinách, v tichej dedine veľmi blízko prírody. Rezervujete si celý areál, takže súkromie máte zaručené. Okolie zámočka je krásne upravené, oplotené, dokonca tam môžete mať aj psích miláčikov. Toto však nebolo to, čo ma presvedčilo.

Vo vnútri sa nachádza viacero salónikov alebo izieb. Mňa si získala tá v štýle Ľudovíta XIV. Ozdobené pohovky, stoličky, vyrezávané skrine, to všetko vo francúzskom luxusnom štýle. Celý priestor je navyše plný svetla, lesku a priestoru, takže 30 ľudí sa sem hravo zmestí a nebude sa tlačiť.

Vo Wili Royal organizujú aj svadby pod holým nebom. Niečo na spôsob tých amerických bielych altánkov, ktoré sa pomaly stávajú svadobným trendom aj u nás na Slovensku. Pokiaľ počasie dovolí, určite by na tomto mieste vznikli tie najfotogenickejšie svadobné momenty. Takže ak hľadáte romantické, skutočne reprezentatívne miesto pre svoj svadobný deň, moje odporučenie padá na zámoček Wili Royal. Hostia môžu navyše v zámočku aj prespať, catering spolu s výzdobou vám pomôže doladiť personál Wili. A tu sú fotky spomínaných priestorov. Dáte mi za pravdu, že sú naozaj úžasné?

Sledujte nás aj na

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budeme Vám občas zasielať informácie o výhodných ponukách, novinkách a zaujímavostiach.